Dante

Pán Ladislav je onkologický pacient. V súčasnej dobe sa ocitol v ťažkej životnej situácii. Je si vedomý, že za nejedno zakopnutie v živote si môže sám. Momentálnu situáciu, sa snaží s našou pomocou zvládnuť. V živote mu ostal iba jeho obľúbený pes. Delil sa o jeho priazeň s bývalou priateľkou, ktorá sa jedného dňa rozhodla, že už mu ho po návšteve nevráti. Psík má síce vo veterinárnom preukaze mená oboch, no k veterinárovi, chodil iba s Ladislavom, tiež za neho Ladislav zaplatil dane a je evidovaný v mieste jeho bydliska. Psík je objednaný na čipovanie. Povedzte, čo je to za človeka, ktorý chorému odmietne vydať jedinú živú bytosť, s ktorou sa delí o svoje malé radosti a veľké starosti. Psík môže žiť v chatke, so záhradou a prechádzkami v lese. Teraz je zavretý v byte uprostred sídliska, ako dôkaz toho, čo všetko si môže jeden človek dovoliť k inému, ktorý už prišiel takmer o všetko.

 

NATÁLKA

Takto nám napísala pani Marianna z Košíc :

 

Prosba pre Natálku.
Natália je krásna mladá kočka😊 o chviľu bude mať 15 rokov, žial osud zamiešal karty a Natalka si neužíva radosti mladých.
On,on ten osud bol tak krutý že dal ranu pod pás a zo dňa na deň zmenil všetko 😌 .
Natálke diagnostikovali leukémiu .Všetci ktorí bývate na Slovensku, viete ako to tu chodí, mamka Iveta je na PN aby mohla Natálku doprevádzať na vyšetrenia.Nakoľko je sama,  na dcéru financie chýbajú a po zaplatení nájmu veľa toho nezostane. Zbytok pohltia zdravotné pomôcky a náklady na dopravu autobusom na denne vyšetrenia a odbery. Natálkin sen je byť znovu zdravá a aby na ňu ľudia nepozerali ako na zázrak, keď nemá vlasy a chodí s ruškou na ústach. Preto prosíme dobrých ľudí, ktorým nie je osud Natalky ľahostajný, aby hoc maličkom prispeli na kúpu parochne pre Natálku aby sa mohla znova dobre cítiť. Bohužiaľ poisťovňa preplatí len min.čiastku 30 €  a cena parochne je 10 krát vyššia. Bohužiaľ zamietli aj príspevok na parkovné a pani Iveta denne dochádza s Natáliou na MHD na vyšetrenia a pritom sa ma vyhýbať davom ľudí a uzavretým priestorom.
Ak vám nie je osud Natálky ľahostajný, prosím aj 1 € pomôžete.
SK05 1100 0000 0026 1635 0665 Vopred veľmi pekne ďakujeme

 

     

Oslovili sme viacero priateľov a ľudí s dobrým srdcom, sami sme prispeli – ako privátne, tak i za mosty – a podarilo sa.

 

 

Parochňa je iba zlomok výdavkov, ktoré táto rodinka má, preto ponechávame číslo účtu na našich stránkach.

 

Sme radi, že aspoň takto vieme pomôcť.

 

Mosty pomoci  J.S.